Augustikuu uudised

Daisies-Sunset-Nature

Armsad kliendid!

 

Augustikuu on kätte jõudnud ning veel enne sügishooaaja algust on Teil võimalus meie suvisest treeningutest ja  sooduspakkumisest osa saada!

 

 Augustis kehtivad veel suviselt soodsad hinnad meie treeningkaartidele:

 

1x treening  6€  (tavahind 8€)

kuukaart  40€ (tavahind 43€)

piiramatu külastusega kuukaart  49€  (tavahind 54€)

 

NB! Suvesoodustused kehtivad vaid kolme suvekuu piires: 1x treeningu soodustus kehtib alates 01.06-31.08.15 Kuukaardi ja piiramatu külastusega kuukaardi soodustused kehtivad ostmisega suvekuudel, st. hiljemalt iga kuu 15. kuupäevaks. Mõlemad kuukaardi soodustused lõpevad 15.08.2015. Kaartide tingimusi ei muudeta, tähtaegu edasi ei lükata. Soodustused kehtivad kuukaartide tavahinnale. Korraga kehtib meie hinnakirja järgi vaid üks soodustus.

 

 

TUNNIPLAANI MUUDATUSED AUGUSTIS:

  • ZUMBA treeningud on augustikuus puhkusel. Augustis toimub vaid üks ZUMBA treening  – neljapäeval, 27.08 kell 17.00!

 

  • Shaping treeninguid ei toimu esmaspäeviti  ja neljapäeviti kell 17.00 ning kell 20.00! Augustis toimuvad hommikused Shaping treeningud esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 11.00! 

 

  • Reedeti toimuvad treeningud bodyART kell 17.00 ning Shaping kell 18.00! 

 

  • Burn&Fit treeninguid augustikuus ei toimu!

 

  • Pilatese treeningud toimuvad augustikuus vaid kolmapäeviti kell 19.30. Pühapäeviti Pilatese treeningut ei toimu!

 

 

    NB!Palume Teil suvel kindlasti igale treeningule tulles eelnevalt koht broneerida! Registreerumine toimub broneerimissüsteemi kaudu internetis (leia otselink meie kodulehelt), e-maili teel, klubi telefoni teel või ette broneerimine kohapeal.  

 

Suvekuudel võivad esineda muudatused meie tunniplaanis hiljemalt 2h enne treeningu algust. Kiiretest muudatustest tunniplaanis anname teada telefoni teel ning märgime üles ka meie broneerimissüsteemi. Palume kontrollida oma kontaktandmete õigusust internetis broneerimissüsteemis! Muutunud kontaktandmete korral palume Teil korrektsed andmed edastada meie administraatoritele!  

 

Treeninguid ei toimu suvel kui antud treeningule on broneeritud vähem kui kaks klienti. Viimased  muudatused oma broneeringu kohta teosta hiljemalt 2h enne treeningu algust. Broneeritud treeningule mitte ilmumise korral paneme selle kirja käidud korrana! 

 

 

Täname Teid mõistva suhtumise eest ning soovime Teile sportlikku augustikuud!