Detsembrikuu info

Kallid klubi liikmed!

 

Teie tervis ja heaolu on meile olulised. Detsembris lisame saalitreeningutele ka online-trennid. 

Kolmapäeviti kell 20.30 ja laupäeviti kell 10.00 ootame Sind taas Shaping-treeningule online’is.

 

🎁 Meil on Sulle KINGITUS – kui Sul on detsembriks ostetud kuukaart, kingime Sulle omalt poolt ühe TASUTA ONLINE-TREENINGU kolmapäeval, 2. detsembril kell 20.30 või laupäeval, 5. detsembril kell 10.00

 

Ootame kõiki, ka Sind, kes Sa saalitrennides osaled – võta nädalas üks trennipäev lisaks! Anna meile lihtsalt teada, kummal kuupäeval online-treeningul osaled.

Esialgu saab online’is treenida 1x nädalas, kui on piisavalt huvilisi, muudame uuest aastast online-treeningute kava tihedamaks.

 

◦1x online-treeningu osalustasu on €7

 

Tasuda on võimalik:

– pangaülekandega Spordiklubi Di-Shape arvele Swedbank a/a EE482200221025982092

– Stebby (SportID) konto kaudu. Palun anna sellest teada maili teel [email protected]

Ka arve väljastamiseks palun saata enda andmed [email protected] 

Kui Sa oled Mustamäe või Pirita klubis trenni eest tasunud, läheb Sul 1x treening arvestusest maha.

 

Treeningud toimuvad Zoom keskkonnas. Eelnevalt treeningule registreerunutele saadame 10-15 minutit enne tunni algust e-mailile lingi, millel klikkides pääsed treeningul osalema.

 

NB! Palume kindlasti jälgida detsembris tunniplaani! Seal on mõningad muudatused.

Seoses jõulupühade ja aastavahetusega on meie klubi suletud 24.-26. detsembril.

 

Samuti palume kindlasti nii saalitreeningutesse kui ka online-treeningule eelnevalt registreeruda vähemalt 1h enne treeningu algust bronn.ee keskkonnas ja osalustasu online-treeningu eest tasuda VÄHEMALT 30 min enne tunni algust. Kui Sa mingil põhjusel ei saa osaleda, palun tühista broneering 2h enne treeningu algust.

 

 

Klubi reeglid, piiramaks Covid-19 levikut

 

  • Kui tunnete end halvasti või teil on külmetushaiguse tunnused, jätke palun klubisse tulemata! Meie broneeringsüsteem võimaldab paindlikku treeningute annulleerimist.

 

  • Desinfitseerige treeningvahendeid ja -matte ning kasutage alati treeningrätikut! Viirusohtlikul perioodil palume desinfitseerida treeningvahendeid nii enne kui ka peale treeningut ning kindlasti kasutada treeningrätikut. Vajadusel saate treeningrätiku soetada ka klubist.

 

  • Hoidke treeningkaaslastega turvalist vahemaad! 

 

  • Jälgige rangelt isiklikku hügieeni ning muidugi peske käsi vee ja seebi või desinfitseerimisvahendiga. Meie klubis on olemas desinfitseerimisvahendid, mis vastavad Terviseameti nõuetele ning tagavad piisava puhtuse. Soovi korral saate kasutada ka enda vahendeid.

 

     Jääme terveks ja kohtume trennis!