Klubi

Oleme pakkunud oma koduklubis, Kadaka Spordihallis Shaping treeningute teenust ning võimalust ennast vormida juba aastast 1996. Spordiklubi Di- Shape põhitegevuseks on Shaping treeningute läbiviimine ning vaimse & füüsilise tasakaalu kujundamine läbi Pilatese, bodyART treeningute.

 

 

Klubi on väike ja privaatne. Treeningud toimuvad rühmatreeninguna kestvusega 55 minutit ning korraga mahub treeningule kuni 16 inimest. Keha&meele treeningute piirarvuks on 14 inimest.

 

Riietusruumis on lukustatavad metallkapid. Peale treeningut on võimalik kasutada dušši ja käia saunas.

 

Klubi on mõeldud eelkõige naistele, kuid pilatese, bodyART ja jooga treeningutele on oodatud ka mehed!

 

 

Meie klubis puuduvad liitumistasu ja siduv leping!

 

Personaalne lähenemine, arvestades iga kliendi figuuri omapära.

 

Mõõtmised ja nõuanded on hinna sees.

 

 

Koostöös Rahvusvahelise Shapingu Föderatsiooniga pakume litsenseeritud klassikalist Shaping- treeningut, mille põhieesmärgiks on naise keha vormimine esteetiliselt kauniks. Samas käib ilu mõiste juurde ka hea tervis ning hea enesetunne, mida saavutatakse läbi kehalise koormuse ja see on võimalik samuti läbi Shaping treeningu.

 

 

Shapingu sotsiaalne üleskutse on ” Tervis ja ilu tagavad rahulolu ja õnne!”

 

Paljud inimesed ei oska arvatagi, et nad ise on võimelised muutma oma keha täiuslikuks.
Ekslik on arvata, et see on vaid geneetiliselt pärilik. Eelkõige kajastab inimese keha tema elustiili, tuginedes tema mõtetele ja soovidele.

 

Shapingu treening on suunatud naise kehalisele täiuslikkusele tema füüsilise keha koostise ja vormide muutmise kaudu.

Shaping süsteemi aluseks on ILU. Keha vormides esinevad seaduspärasused, mis väliselt vaadeldes on kenad ja vooruslikud.  Nende seaduspärasuste matemaatiline kirjeldamine on aluseks ettekujutamaks Shaping- mudelit e. Shaping ideaali.

 

Võrreldes ükskõik millise inimese keha parameetrite lähteandmeid shaping- mudeliga, iseloomustades tema hetke tervisliku ja kehalist võimekust, on võimalik väga täpselt välja selgitada mõjutuste režiimid s.o liigutuslikud režiimid, toitumise režiim ja toitumise ratsioon, maksimaalselt kiire ja efektiivse tulemuse saavutamiseks ja täiuslikuks keha muutmiseks.

 

 

”Täiuslik on see, mis on oma vormilt täiuslik!”