MASSAAŽ-TERAAPIA

Spordiklubi Di-Shape ruumides asuvas hubases „Massaažitoas“ on võimalik nautida  erinevaid massaaži-teraapia teenuseid, mis mõjuvad Sinu kehale tervendavalt ja lõõgastavalt.

1

 

 

Pakutavate teenuste hulgas on refleksoloogia ehk tsooniteraapia, Tai jala- või kätemassaaž ning Chi Nei Tsang kõhumassaaž.

 

Massöör Maris Pošlin alustas õpinguid 2014 a. ning on omandanud refleksoloogia eriala kutsetunnistuse Krautmani Massaaži- ja Terviseakadeemias.
Läbitud lisa ja täiendkoolitused:
2014. a. Refleksoloogia kasutamine raseduse ajal ja sünnitusel

 

Massaažile saab alates 01.09.2018 broneerida aegu vaid pühapäeviti. Huvi korral palun kirjutada [email protected]

 

 

MASSAAŽ-TERAAPIA HINNAKIRI

 

Refleksoloogia (55min)

20 EUR

Tai refleksoloogiline jalamassaaž (55min)

Tai refleksoloogiline jalamassaaž (1,5h)

17 EUR

20 EUR

Tai refleksoloogiline käemassaaž (55min)

15 EUR

Kõhumassaaž Chi Nei Tsang (55min)

17 EUR

 

 

Refleksoloogia

Keha energiasüsteemi ülesandeks on säilitada tervis ja kõikide elundite häireteta funktsioneerimine. Jalatallad, kõrvad, peopesad jne on väga tähtsad energeetilised piirkonnad, mis on refleksoloogias väga täpselt kaardistatud ja uuritud. Refleksoloogia on tarkus, mis loeb märke keha energeetilisetel piirkondadel ja näeb nende taga peituvaid häireid ning tehnika, mis õigel viisil kasutatuna suudab takistused kõrvaldada ja laseb elujõul taas õige tugevusega läbi organite liikvele minna. Ravi põhimõtte kohaselt mõjutatakse talla alt (vm piirkonnast) kindla elundi või kehasisese süsteemi punkte, kust läheb signaal elundisse. Selle abil paraneb organism tervikuna ning keha saab taas normaalselt toimima hakata. Elundite tervise tagab energia vaba voolamine läbi kogu organismi. Refleksoloogia aktiviseerib vere ja lümfi ringvoolu, parandab ainevahetust, leevendab pea-, kukla-, seljavalusid, allergiaid, ainevahetust, unetust, stressi, toetab hormonaalsete häirete korral taastumist jne. Refleksoloogia ei ole ainult raviv, vaid ka haigusi ennetav ning tõhus ka haiguste järelraviks.

 

Koostan igale kliendile oma ravikaardi ning lähenen Sinu muredele individuaalselt. Pakun ka soovitusliku toitumise, vitamiinide ja mineraalide nõustamist lähtuvalt Sinu ravikaardile.

 

 

Tai refleksoloogiline jalamassaaž

 

Tai jalamassaaži aluseks on refleksoloogilised jalakaardid, mis on pärit Hiina rahvaravist. Õlide ja salvide kasutamine koos liugleva tehnikaga omab mõjutusi India Ayurveda õpetusest. Kogu inimese keha peegeldub erinevatele piirkondadele ja jaguneb tsoonideks. Refkelsoogia põhimõtte järgi – mida kaugemal elundist asub tsoon, seda efektiivsem on probleemi ravida – on jalalabad elutähtsatest organitest kõige kaugemal ning elundite mõjutamine kõige tõhusam. Ravi eesmärk on ravida indiviidi kui tervikut, et saavutada kehaline, vaimne, hingeline ja sotsiaalne tasakaal. Tai jalamassaaž parandab vereringet, mõjub ja parandab seede- ja erituselundite toiminguid, aitab ka psüühiliste probleemide korral. Tai jalamassaaž algab lõõgastava jalavanniga ning massaaži ajal kasutatakse rohkelt salve ja õlisid. Lõpetuseks pakun ka taimeteed, mis massaaži mõju veelgi täiendab.
Vastunäidustused: 1h enne massaažile tulekut mitte süüa; haigus (palavik), rasedus, probleemid jala luudega, paindumatus, lahtine haav, diabeet, nahahaigused, kasvajad, alkoholijoove, menstruatsioon (esimesed päevad).

 

 

Tai refleksoloogiline käemassaaž

 

Tai käte refleksoloogiline teraapia on keha äratav süsteem, kus käte tsoonide kaudu antakse kehale tervist ja tasakaalu. Eesmärgiks on teraapia käigus leida taas tasakaal keha psüühika, vaimu ja mentaali vahel. Teraapia toob kaasa kogu keha täieliku lõdvestuse ning aitab keha hoida elujõulisena. Tai refleksoloogilise käemassaaži ajal stimuleeritakse erinevaid elundeid ning leevendatakse erinevaid lihaspingeid. Eriti soovitatakse antud teraapiat näiteks kontoriinimestele sundasendi („hiire-käsi“) ravimiseks. Samuti on soovitatav ka vanemaealistele peenmotoorika tööshoidmise toetamiseks. Üldiselt sobib Tai refleksoloogiline kätemassaaž kõigile ning pakub enesega head leevendust stressile, aitab ära hoida depressiooni, vähendab ja pakub leevendust valule (nt traumadest tingitud), aitab ära hoida rebestuste teket, leevendab turseid kätel ja jalgadel, toetab soolestiku tööd, eemaldab energiatakistusi (nt. puuetega inimestel), rasedatel kergendab ka sünnituse ja imetamise protsesse, pakub emotsionaalset tuge ja tõstab Sinu elu kvaliteeti.

 

 

Kõhumassaaž Chi Nei Tsang

 

Kõhumassaaž Chi Nei Tsang on teraapiline massaaž kõhupiirkonnale ning see pärineb taoistlikelt munkadelt. Chi Nei Tsang ehk töötamine siseorgamite energiaga on arusaam, et naba on kui meie keha energiaga varustav patarei. Naba on piirkond, mis peaks olema toksiinidest vaba, et ta saaks energiat toota. Kõhumassaaž Chi Nei Tsang aitab oma võtetega ja vajutustega kindlatel punktidel keha energiat taas käima lükata ja blokeeringud leevendada ja kõrvaldada. Kõhumassaaži käigus käsitletakse kõhul asuvaid tsoone, millega suunatakse soolestikku ja teisi organeid paremini tööle. Teraapia abil vabanevad ka inimese enda negatiivsed emotsioonid, hirmud ja stress ning pinge kogu kehas. Kõhumassaažis kasutatakse massööri juhendamisel häälega hingamist, mis aitab keha vabastamisele rohkem kaasa. Kõhumassaaž Chi Nei Tsang aitab taastada keha kui terviku tasakaalu ning aitab Sul tunda end rahulikuna ja puhastununa. Kõhumassaažil kasutatakse massaažiõli ning pakutakse soovi korral lõpetuseks juua ka taimeteed. Kõhumassaaž on abiks stressist tingitud terviseprobleemide leevendamisel, peavalude ja krooniliste valude leevendamisel, vereringe aktiviseerimisel, seedimise parandamisel, seksuaalorganite murede leevendamisel. Inimese keha, vaim ja meel ühinevad nabas – vabasta oma kõhumassaaži abil keha toksiinidest, tasakaalusta psüühikat ja tõsta oma elujõudu.

Tähelepanu! Enne kõhumassaaži 2 tundi mitte süüa ning peale seanssi juua rohkelt vett või taimeteed.
Vastunäidustsed: rasedus, menstruatsioon, kõhulahtisus, kõrge vererõhk, palavik, kasvajad, kõhupiirkonna operatsioonid, tromboosid, emakasisene spiraal.