UUENDATUD! Klubi on suletud alates 15.03

Kallid klubi liikmed!

Vastavalt Vabariigi Valitsuse eile õhtul välja antud otsusele on meie klubi suletud alates 15.03.2020 ning treeninguid EI TOIMU!

Avame klubi taas niipea, kui eriolukord ja liikumispiirangud on lõppenud ning see on lubatud.

Seniks jälgige meie Facebooki lehekülge siit

Olge terved!

   

 

Teie tervis ja heaolu on meile väga oluline!

Oleme otsustanud seoses kehtestatud eriolukorraga jätta klubi lahtiolekuajad tavapäraseks, kuid teha mõned olulised muudatused.

 

NB! Palume kindlasti jälgida tunniplaani, mis järgmistel nädalatel on mõnevõrra hõredam, samuti palume kindlasti eelnevalt treeningutesse registreeruda!

 

  • Kui olete viibinud reisil, olete juba koduses karantiinis või tunnete end halvasti või teil on külmetushaiguse tunnused, jätke palun klubisse tulemata!

               Meie broneeringsüsteem võimaldab paindlikku treeningute annulleerimist.

 

  • Jälgige rangelt isiklikku hügieeni ning muidugi peske tihedalt käsi vee ja seebi või desinfitseerimisvahendiga. Meie klubis on olemas desinfitseerimisvahendid ning soovi korral saate kasutada ka enda vahendeid. Klubis kasutuses olevad puhastusvahendid vastavad Terviseameti nõuetele ja tagavad piisava puhtuse.

 

  • Kasutage alati treeningrätikut! Soovime viirusohtlikul perioodil teil kindlasti kasutada treeningrätikut! Vajadusel saate väikese treeningrätiku soetada sümboolse hinna eest ka meie klubist.

 

  • Hoiduge lähikontaktist treeningkaaslastega! Ka rühmatreeningutesse mahub praegu poole vähem osalejaid. Loodame mõistvale suhtumisele!

 

  • Jooge piisavalt vett, toituge tervislikult ning liikuge värskes õhus. Ning peamine:

 

säilitagem rahu, sest koos peame tegema kõik viiruse leviku peatamiseks!

 

Jääme terveks ja kohtume trennis!