Sügishooaeg 2015 Spordiklubis Di-Shape

 

 

Kallid kliendid,

Spordiklubi Di- Shape uus sügishooaeg 2015 algab 7. septembril! Selle puhul rõõmustame oma uusi ja ka vanu kliente uute treeningkavadega, septembrikuu sooduspakkumistega ja täiendatud tunniplaaniga!

 

 

Septembrikuus kehtivad soodsad hinnad:

1x treening -25%, s.o vaid 6 € (tavahind 8€)

 

12x-kuukaart –10%, s.o vaid 43(tavahind 48€)

 

kuukaart -5%, s.o vaid 41€ (tavahind 43 € )

 

NB! Septembrikuu soodustused kehtivad vaid ühe kuu piires: 1x treeningu soodustus kehtib alates 01.09-30.09.15 ning 12x ja tavalise kuukaardi soodustus ostmisega septembrikuus, st. hiljemalt kuu 15. kuupäevaks. Kuukaart sisaldab jooksva kuu jooksul 8 korda ning 12x-kuukaart jooksva kuu piires 12 korda vabalt valitud treeninguid. Kaartide tingimusi ei muudeta, tähtaegu edasi ei lükata. Soodustused kehtivad kuukaartide tavahinnale. Korraga kehtib meie hinnakirja järgi vaid üks soodustus!

 

 

Septembrikuu esimene nädal toimub veel suvise tunniplaani alusel.

Alates 7.septembrist täieneb ja muutub tunniplaan sügishooaja treeninggraafiku järgi:

 

Kell

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Laupäev

Pühapäev

09.00

SHAPING

Tatjana

SHAPING

Tatjana

10.00

10.30
Functional Yoga

Maris

11.00

Laupäeva ERI

12.00

SHAPING

Anu

SHAPING

Anu

16.00

17.00

SHAPING

Viktoria

SHAPING

Diana

17.30
SHAPING

Tatjana

SHAPING
Viktoria

bodyART

Diana

17.30

SHAPING

Tatjana

18.00

SHAPING

Viktoria

SHAPING

Diana

18.30

Pilates

Tatjana

SHAPING

Viktoria

SHAPING

Diana

18.30

Pilates

Tatjana

19.00

SHAPING
Anu

bodyART

Viktoria

19.30

ZUMBA®

Reet

SHAPING

Anu

20.00

SHAPING

Anu

Burn&Fit

Maris

 20.30
Stretching
Berit

SHAPING

Anu

21.00

 

 

Rõõmustades saab taas näha meie tunniplaanis vanu lemmikuid treeningtunde kui ka uusi. Tule ja proovi kindlasti erinevaid treeninguid ja avasta enda jaoks midagi uut, tõhusat või väljakutsuvat!

Loe täpsemalt meie spordiklubi kodulehelt iga treeningu kohta.

 

Võtame septembrikuu vastu UUE SHAPING KAVAGA! Ootame kõiki Shapingu huvilisi uut kava proovima ja selle järgi oma keha vormima!

 

Alustame taas rahulike, kuid tõhusate ja efektiivsete keha&meele treeningutega- bodyART ja Pilates ja Stretching.

 

Tunniplaanis leiate taas ka lõbusad, funktsionaalsed ja rütmilised treeningud – tantsuline ja särtsakas ZUMBA® ning klassikaline aeroobikapõhine rasvapõletustreening Burn&Fit.

 

Alates septembrist jätkame eelmisel hooajal alustatud Laupäeva ERI tundidega. Laupäeva ERI treeningud on igal nädalal erinevad ning toimuvad ka erineva treeneriga. Tund toimub igal laupäeval kell 11.00. Jälgi broneerimissüsteemis laupäevaste tundide kava!

 

 

Sügishooaja uued tulevased treeningtunnid klubis:

Kõht- selg- tuhar on tõhus treening, mille käigus keskendudakse peamiselt kõhu-, selja- ja tuharalihaste treenimisele ja tugevdamisele. Tund algab liikuvate soojendusharjutustega, millele järgneb treeningu põhiosa. Põhiosa käigus sooritatakse erinevaid harjutusi, kasutades peamiselt oma keharaskust, ning mis lõpetatakse kergete venitusharjutustega. Treening kestab 45 minutit, mille käigus käsitletakse naiste tihti kõige probleemsemaid piirkondi.

 

Functional Yoga on funktsionaalne keha&meele treening, mis keskendub Ashtanga Jooga printsiibile. Treening sisaldab joogast tuntud põhiliikumisi, ning on aktiivne ja intensiivne. Tundi saadab tänapäevane muusika, mis toetab ühtlaselt  meie hingamise ja harjutuste sooritamise sümbioosi. Tunni käigus keskendutakse nii terve keha lihaste tugevdamisele kui ka nende venitamistele. Puudub keeruline koreograafia ning on sobilik ka algajatele.  Functional Yogasse on oodatud kõik, kes tahaksid arendada oma jõudu, painduvust, tasakaalu  ning vabastada end stressist. Positiivne meelestatus peale treeningut on justkui garanteeritud!

 

 

Massaažituba

Meie klubis pakume nüüd ka massaažiteenust, mis mõjub lõõgastavalt ja tervendavalt Sinu kehale:

Refleksoloogia ehk tarkus,mis loeb märke keha energeetilisetel piirkondadel ja näeb nende taga peituvaid häireid ning tehnika, mis õigel viisil kasutatuna suudab takistused kõrvaldada ja laseb elujõul taas õige tugevusega läbi organite liikvele minna. Refleksoloogia aktiviseerib vere ja lümfi ringvoolu, parandab ainevahetust, leevendab pea-, kukla-, seljavalusid, allergiaid, ainevahetust, unetust, stressi, toetab hormonaalsete häirete korral taastumist jne. Refleksoloogia ei ole ainult raviv, vaid ka haigusi ennetav ning tõhus ka haiguste järelraviks.

Tai refleksoloogiline jalamassaaž, mille aluseks on refleksoloogilised jalakaardid, mis on pärit Hiina rahvaravist. Õlide ja salvide kasutamine koos liugleva tehnikaga omab mõjutusi India Ayurveda õpetusest. Tai jalamassaaž parandab vereringet, mõjub ja parandab seede- ja erituselundite toiminguid, aitab ka psüühiliste probleemide korral. Tai jalamassaaž algab lõõgastava jalavanniga ning massaaži ajal kasutatakse rohkelt salve ja õlisid. Lõpetuseks pakun ka taimeteed, mis massaaži mõju veelgi täiendab.

Hinnakiri:
Refleksoloogia (kestus 55 min.) 10 EUR
Tai refleksoloogiline jalamassaaž (kestus 1h) 10 EUR  ; (kestus 1,5 h) 15 EUR

 

 

 

Soovime omalt poolt Teile kaunist ja tegusat septembrikuu algust ning ootame Teid taas meie treeningtundidesse sügishooaja algust tähistama!

 

 

Sinu Spordiklubi Di-Shape