Tervendavad ja teraapilised massaažid meie klubis!

 

Kallid kliendid,

 

 

footmassage1

Tutvustame Teile meie klubi uusi massaažiteenuseid, mis mõjuvad lõõgastavalt ja tervendavalt Sinu kehale.

 

 

 

Refleksoloogia

Keha energiasüsteemi ülesandeks on säilitada tervis ja kõikide elundite häireteta funktsioneerimine. Jalatallad, kõrvad, peopesad jne on väga tähtsad energeetilised piirkonnad, mis on refleksoloogias väga täpselt kaardistatud ja uuritud. Refleksoloogia on tarkus, mis loeb märke keha energeetilisetel piirkondadel ja näeb nende taga peituvaid häireid ning tehnika, mis õigel viisil kasutatuna suudab takistused kõrvaldada ja laseb elujõul taas õige tugevusega läbi organite liikvele minna. Ravi põhimõtte kohaselt mõjutatakse talla alt (vm piirkonnast) kindla elundi või kehasisese süsteemi punkte, kust läheb signaal elundisse. Selle abil paraneb organism tervikuna ning keha saab taas normaalselt toimima hakata. Elundite tervise tagab energia vaba voolamine läbi kogu organismi. Refleksoloogia aktiviseerib vere ja lümfi ringvoolu, parandab ainevahetust, leevendab pea-, kukla-, seljavalusid, allergiaid, ainevahetust, unetust, stressi, toetab hormonaalsete häirete korral taastumist jne. Refleksoloogia ei ole ainult raviv, vaid ka haigusi ennetav ning tõhus ka haiguste järelraviks.

 

Koostan igale kliendile oma ravikaardi ning lähenen Sinu muredele individuaalselt. Pakun ka soovitusliku toitumise, vitamiinide ja mineraalide nõustamist lähtuvalt Sinu ravikaardile.

 

 

Tai refleksoloogiline jalamassaaž

 

Tai jalamassaaži aluseks on refleksoloogilised jalakaardid, mis on pärit Hiina rahvaravist. Õlide ja salvide kasutamine koos liugleva tehnikaga omab mõjutusi India Ayurveda õpetusest. Kogu inimese keha peegeldub erinevatele piirkondadele ja jaguneb tsoonideks. Refkelsoogia põhimõtte järgi – mida kaugemal elundist asub tsoon, seda efektiivsem on probleemi ravida – on jalalabad elutähtsatest organitest kõige kaugemal ning elundite mõjutamine kõige tõhusam. Ravi eesmärk on ravida indiviidi kui tervikut, et saavutada kehaline, vaimne, hingeline ja sotsiaalne tasakaal. Tai jalamassaaž parandab vereringet, mõjub ja parandab seede- ja erituselundite toiminguid, aitab ka psüühiliste probleemide korral. Tai jalamassaaž algab lõõgastava jalavanniga ning massaaži ajal kasutatakse rohkelt salve ja õlisid. Lõpetuseks pakun ka taimeteed, mis massaaži mõju veelgi täiendab.
Vastunäidustused: 1h enne massaažile tulekut mitte süüa; haigus (palavik), rasedus, probleemid jala luudega, paindumatus, lahtine haav, diabeet, nahahaigused, kasvajad, alkoholijoove, menstruatsioon (esimesed päevad).

 

Massööriks on Maris Pošlin ning pakun refleksoloogia seansse ning Tai refleksoloogilist jalamasaaži:
Läbitud koolitused Krautmani Terviseakadeemias: Refleksoloogia I kursus, Refleskoloogia kasutamine raseduse ajal ja sünnitusel; Tai refleksoloogiline jalamassaaž.

 

Hinnakiri:
Refleksoloogia (kestus 55 min.) 10 EUR
Tai refleksoloogiline jalamassaaž (kestus 1h) 10 EUR  ; (kestus 1,5 h) 15 EUR

 

Sobiva aja broneerimiseks helista nr. 56685727 või kirjuta: [email protected]