Treeningud

Spordiklubi Di- Shape tegevus keskendub naise keha vormimisele ning vaimse ja füüsilise tasakaalu kujundamisele. Lisaks aktiivsele lihastreeningule läbi klassikalise Shapingu, pakume keha&meele treeninguid  – Pilates, Jooga, bodyART.

 

Shaping on tõhusaim viis naise keha vormimiseks, koosnedes keha mõõtmisest, rühmatreeningust ja tervislikust toitumisprogrammist. Oma keharaskusega sooritatud harjutused on turvalised ning koormavad kogu keha erinevaid lihasgruppe. Puudub keeruline koreograafia. Treeneri juhendamine õigete kehaasendite hoidmisele on eelduseks tõhusale  lihaspingutusele ja treeningule. Shaping tagab ilusa ja naiseliku keha vormimise ning hea enesetunde!

 

Keha&meele treeningutes sukeldume rahuliku muusika saatel iseendasse. Treeningud arendavad meie vaimset kui ka füüsilist paindlikkust – treenime keha kui tervikut!

 

Spordiklubi Di- Shape treenerid on pikaajaliste treeneri- ja meditsiinialaste kogemustega ning pakuvad personaalset lähenemist, jagades oma oskusi ja nõuandeid, mis tulevad kasuks ka igapäevases elus.