Shaping

Shaping 

Shaping on lihasvastupidavuse rühmatreening naistele.
Keha probleemsemaid piirkondi mõjutatakse kehalise treeningu ning tervisliku toitumise abil.
Treeningus  sooritatakse harjutusi oma keharaskusega  andes koormust erinevatele lihasgruppidele ning treenides seega igakülgselt kogu keha.
Shaping on teaduslikult väljatöötatud treeningu süsteem naistele, mille eesmärgiks on  tervise tugevdamine, keha vormimine ning treenituse säilitamine.
Shapingu treeningu eesmärgiks on naiselikud, ilma nähtava rasva ja lihasteta, treenitud kehavormid, sujuvate  üleminekutega s.o väljajoonistatud talje, puusa ja reie joontega.
Mõõtmistulemuste ning kliendi soove arvestades on püstitatud eesmärgile jõudmine saavutatav regulaarsete  treeningute ning ratsionaalse, tervisliku toitumise abil.
Shaping tagab ilusa, esteetiliselt kena ja naiseliku keha, treenituse ning hea enesetunde!

 

istock_000004574943small-3e59145378d6fae0559a219670cf90e9ef3c3a7b-s6-c30Shapingu treeningsüsteem koosneb:

  • rühmatreening,  mis toimub saalis muusika, videoprogrammi ja treeneri juhendamisel. Treeningu eesmärgiks on koormata kõiki lihasgruppe. Treening sobib erineva vanuse-, ettevalmistuse- ja tasemega inimestele. Vastavalt inimese treenitusele kasutatakse rühmatreeningul kolme s.o 1-3 raskustaset.

 

  • antropomeetria ehk kehaline mõõtmime, s.o pikkuse, kaalu, ümbermõõtute ja naha rasvavoltide mõõtmine – kokku 33 parameetrit. Andmete töötluse tulemusena saab igaüks teada oma rasva % ning kõrvalekalde tema ideaalfiguurist. Treener selgitab kliendile testi tulemusi ning koostatakse individuaalne treening- ja toitumiskava, mis aitab jõuda püstitatud eesmärkideni.

 

  • tervislik toitumine s.o tasakaalustatud valkude, rasvade ja süsivesikute ööpäevane ratsioon. Pakume klientidele nõuandeid ja konsultatsiooni tervisliku toitumise kohta

exercise101

 

 

Kasutusel on litsenseeritud Rahvusvahelise Shaping Föderatsiooni poolt väljaantud videotreeningu kavad.

 

Treeningu kestvus on 55 min.

 

Shaping treeningkava vahetub iga 2 kuu tagant.

 

Treeningut juhendavad:

-Diana Johanson
-Viktoria Konets
-Tatjana Vaher