Shaping

Shaping on lihasvastupidavuse treening naistele. Mõjutatakse keha probleemsemaid piirkondi läbi füüsilise treeningu ja tervisliku toitumise. Tänu treeneri juhendamisele suunatakse oma keharaskuse ja õige kehahoiaku läbi koormust lihasgruppidele, treenides igakülgselt kogu keha.  Mõõtmistulemustest ja oma soovidest lähtuvalt püstitatud eesmärgile jõudmine on saavutatav regulaarsete  treeningute ning ratsionaalse, tervisliku toitumisega. Vormitud naiselik keha on ilma nähtava rasva ja nähtava lihasteta, sujuvate ning pehmete üleminekutega, väljajoonistatud talje, puusa, tuhara ja reie joonega. Shaping on teaduslikult väljatöötatud treeningu süsteem naistele, mille eesmärgiks on  tervise tugevdamine, keha vormimine ning keha treenituse säilitamine. Shaping tagab ilusa, esteetiliselt kena ja naiseliku keha, treenituse ning hea enesetunde!

 

 

istock_000004574943small-3e59145378d6fae0559a219670cf90e9ef3c3a7b-s6-c30Shapingu treeningsüsteem koosneb:

  • rühmatreeningust,  mis toimub saalis muusika, videoprogrammi ja treeneri juhendamisel. Treeningu eesmärgiks on koormata kõiki lihasgruppe. Treening sobib erineva vanuse-, ettevalmistuse- ja tasemega inimestele. Vastavalt inimese treenitusele kasutatakse rühmatreeningul kolme raskusastet.

 

  • antropomeetrilisest ehk kehalisest mõõtmisest, s.o pikkuse, kaalu, ümbermõõtute ja naha rasvavoltide mõõtmine – kokku 33 parameetrit. Andmete töötluse tulemusena saab igaüks teada oma rasva % ning kõrvalekalde tema ideaalfiguurist. Treener selgitab kliendile testi tulemusi ning koostatakse individuaalne treening- ja toitumiskava, mis aitab jõuda püstitatud eesmärkideni.

 

  • tervislikust toitumisest s.o tasakaalustatud valkude, rasvade ja süsivesikute ööpäevane tarbimine. Pakume klientidele nõuandeid ja konsultatsiooni tervisliku toitumise kohta

exercise101

 

 

Kasutusel on litsenseeritud Rahvusvahelise Shaping Föderatsiooni poolt väljaantud videotreeningu kavad.

Treeningu kestvus on 55 min.

Shaping treeningkava vahetub iga 2 kuu tagant.

Treeningut juhendavad:
Diana Johanson
Viktoria Konets
Tatjana Vaher
Maris Pošlin