UUDIS! – SHAPING-TERAAPIA

See on tervistav Shaping treening, mis on koostatud koostöös Rahvusvahelise Shaping Föderatsiooni arstide ja spetsialistide poolt. Kava on suunatud nii algajatele, kes alles alustavad treeningutega kui ka edasijõudnud treenijatele.  Kava eesmärk on erinevate haiguste ennetamine ning taastumine.

 

Probleemideks võivad olla:

 

-lülisamba vigastused

– südame-veresoonkonna haigused

homepage_top_21 (1)

-diabeet

– I ja II astme rasvumine

– kroonilised kopsuhaigused, mao-ja sooltehaigused

 

Treeningkava põhineb spetsiaalselt valitud ja teaduslikult põhjendatud kehalistel harjutustel. Kavas on individuaalselt valitud ja rangelt doseeritud koormused, mille määramisel on arvestatud haigestumise aste ja eripära, samuti on arvestatud funktsionaalsete eripäradega.

Kehaline koormus algab mõõduka koormuse ja tempoga, mis sujuvalt südame löögisageduse ehk pulsi jälgimisel tõuseb. Sellejärgselt toimub organismi adaptatsioon ehk kohanemine koormuse suurenemisel.

Kava hõlmab kolme postisomeerilist relaksatsiooni s.o pingutusele järgneb lõdvestus, mis on suunatud täiendavaks seljalihaste tugevdamiseks. See vabastab seljalihased patoloogilisest pingest ja soodustab verevoolu paranemist seljaaju arteris.

I kompleks– koormus lülisamba kaelaosale

II kompleks- koormus kogu lülisamba rinna- ja nimmeosale

III kompleks– lokaalne koormus lülisamba nimmeosale

 

Ootame kõiki  algajaid ja edasijõudnuid Shaping-Teraapia treeningutele!!!  


Treeningud hakkavad toimuma alates 05.03, laupäeviti kell 11.00!


Treeneriks on Julia Brjantseva