Uus treening meie klubis – Seljateraapia/Stretching

Uus treening – Seljateraapia/Stretching

 

 

 Stretching on venitamine, mille eesmärkideks on põhjalikult lõdvestada lihaseid ja intensiivistada ainevahetust, mis aitavad kaasa taastumisel. Õige venitamise tehnika koos aktiivsete harjutustega aitab teil säilitada normaalse liigeste liikuvuse ulatuse, taastada lihaste pikkuse ja pakkuda kergendust lihastele, mis tihti kannatavad atroofia (on kõhetus protsess, mis seisneb elundi või koe mahu vähenemises, millega kaasneb ka elundi funktsiooni langus) all. Seljateraapia eesmärgiks on vähendada pingeid ja valusid selja piirkonnas. Valud ja pinged tekivad tihti sundasenditest tööl, harjumuspärasest valest kehahoiakust, kehvast rühist, vähesest või liiga suurest füüsilisest koormusest ja lihaste nõrgenemisest. Kere süva, selja- ja kõhjulihaste tugevdamisel terapeutilise harjutustega ja koos õige venitustehnikaga saame leevendada oma selja probleeme.

 

Tund sobib kõigile, nii noortele kui vanadele. Neile, kes tegelevad aktiivselt treeningutega ja neile, kes alles soovivad treeninguga alustada.

 

 

Alates 21.09 toimuvad Seljateraapia/Stretching treeningud meie klubis pühapäeviti kell 19.30.

 

 

Seljateraapia/Stretchingu treeneriks on Berit Tohus.

Berit Tohus on tegelenud erinevate tantsustiilidega. Lõpetanud 2008. a Tartu Ülikooli Kehakultuuri teaduskonna Füsioteraapia erialal. Töötanud 6 aastat rehabilitatsiooni asutustes füsioterapeudina ning käinud 2013. aastal Vaso Januzovici Klassikalise Stretchingu koolitusel. 

 

9611_Stretching_zoom